Adler Kettle | AD 1373 | Electric | 850 W | 1 L | Polypropylene | 360 rotational base | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1373
- Saadavus: 1
-
15€
Adler Kettle | AD 1373 | Electric | 850 W | 1 L | Polypropylene | 360° rotational base | White
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross weight | 0.814 kg |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Maht | 1 L |
| Materjal | Polypropylene |
| Net weight | 0.64 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 153 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 154 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1373 |
| Tare weight (kg) | 0.174 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Electric |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 850 W |
| Volume (m3) | 0.005630625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







